Het is ons gelukt! Na weken van voorbereiding was het afgelopen zaterdag (02-04-2016) zover: De Ghana Gangers veiling met boekenmarkt, loterij en een kinderworkshop. En alle voorbereidingen op deze actie waren het waard. Want wat was deze actie een succes!!! Met het verkoop succes van de veiling, boekenmarkt, loterij, kinderworkshop, de catering, stroopwafel verkoop en de verkoop van het boek van Menno Veldstra. In totaal kwamen wij uit op een bedrag van 7000 euro!! Namens de Ghana Gangers willen wij graag iedereen bedanken die hier aan heeft mee geholpen. Een aantal bedrijven en mensen die geholpen hebben: - Wijn van Wijninspiratie: http://www.wijninspiratie.nl/ - Bloemen van Gebr. Nijman Bloembinderij: http://www.gebr-nijman.nl/kerkelanden - Een nieuwe fiets van Muijs Tweewielers: http://www.muijstweewielers.nl/ - Gesigneerde kookboeken van Rutger van den Broek ‘Rutger bakt’: https://www.facebook.com/rutgerbakt/ - Workshop boogschieten: http://www.handboogschutterijhilversum.nl - De wijnen van Fourcroy - De worsten van slagerij Mulder - Bon van Burger eetcafe - AH Heigalerij
3 Reacties
Lisette
Wat hebben jullie hard gewerkt, Complimenten voor de goede organisatie in het bijzonder voor Annette en Koos. De sfeer zat er goed in!
Antwoord
Bonny
Wat een succes! zo goed gedaan door jullie! Jullie kunnen trots zijn op het resultaat!
Antwoord
Yvonne
Gefeliciteerd! Wat een klapper op het eind! Goed gedaan allemaal!
Antwoord
Laat een antwoord achter. |